17-18 IX 2011r. sesja dla katechetek, nauczycieli wychowawczyń, internatów, burs

Komisja ds. Wychowania i Nauczania przy Konferencji Przełożonych Wyższych Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych serdecznie zaprasza na sesję o tematyce:   NAUCZYCIEL KONSEKROWANY W RELACJI DO UCZNIA I ŚWIATA WSPÓŁCZESNEGO.

Szkolenie odbędzie się w Seminarium Duchownym w Częstochowie, ul. św. Barbary 41 , w dniach 17 – 18 września 2011r. rozpoczęcie w sobotę o godz. 8.00 ,  zakończenie w niedzielę ok. godz.12.00 W sobotę i w niedzielę będziemy wspólnie przeżywać Eucharystię. Nocleg organizujemy sobie we własnym zakresie. Zapewniamy obiad w sobotę i w niedzielę oraz kawę i herbatę.  Osoby uczestniczące otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 września.

Zgłoszenia prosimy kierować do Sekretariatu Konferencji Wyższych Przełożonych Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych pocztą elektroniczną na adres: s.p2@wp.pl lub telefonicznie: 22/ 649 38 26

Główny prowadzący:

  • o. dr hab. Jacek Kiciński CMF wikariusz biskupi do spraw Życia konsekrowanego
    w Archidiecezji wrocławskiej oraz przewodniczący Rady ds. Życia Konsekrowanego w Archidiecezji. O. Jacek Kiciński jest pracownikiem Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu oraz dyrektorem Studiów Teologii Życia konsekrowanego przy PWT. Jest także redaktorem naczelnym klaretyńskiego dwumiesięcznika  „Życie Konsekrowane”.
  • s. dr Władysława Krasiczyńska (s. Józefitka), psycholog – praktyk. Pracuje w ośrodku
    szkolno –  wychowawczym   na   stanowisku   psychologa  –  terapeuty.
    Prowadzi   warsztaty formacyjne  w  różnych  zgromadzeniach  zakonnych.
  • s. Beata Zarzycka (s. Albertynka), psycholog. Kierownik Podyplomowych Studiów Poradnictwa Psychologicznego i Psychoterapii dla Duchowieństwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zgłoszenia prosimy kierować do Sekretariatu Konferencji Wyższych Przełożonych Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych pocztą elektroniczną na adres: s.p2@wp.pl lub telefonicznie: 22/ 649 38 26  z uwzględnieniem następujących informacji:

Zgłoszenie na szkolenie w terminie 17 – 18 września 2011r.

Nazwisko …………………………………………………………….. imię …………………………………………………….

Data i miejsce urodzenia  …………………………………………………………………………………………………..

Dokładny adres pocztowy ………………………………………………………………………………………………….

e-mail …………………………………………………………………………………………………………………………………

Telefon stacjonarny ……………………………………………. komórkowy ………………………………………..

Nazwa Zgromadzenia …………………………………………………………………………………………………………

W razie niemożności mojego uczestnictwa, zobowiązuję się znaleźć osobę, która weźmie udział w szkoleniu.