12-13.IX 2015 r. Sesja formacyjna dla wychowawczyń i nauczycielek

Sekcja wychowawczo – nauczycielska  działająca przy Konferencji Wyższych Przełożonych Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych serdecznie zaprasza na sesję. Temat konferencji: Maryja inspiratorka kobiecości. Szkolenie odbędzie się w Seminarium Duchownym  w Częstochowie, ul. św. Barbary 41, w dniach 12–13 września 2015 r. rozpoczęcie w sobotę o godz. 8.00, zakończenie w niedzielę ok. godz.13.00.

Prowadzący:

s. Judyta Pudełko PDDM, doktor biblistyki i wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Siostra Judyta z pasją opowiada o czasach biblijnych, o zwyczajach, kulturze, oryginalnych języka, w których powstała najważniejsza dla katolików księga. Dzięki temu łatwiej można zrozumieć i „przebić się” przez warstwę historyczno-kulturową Pismo Świętego i dotrzeć do jego duchowego sedna.

s. Anna Maria Pudełko AP, psychopedagog powołania, wykładowca w seminariach duchownych, prowadzi warsztaty dla rodziców. Siostra Anna Maria jest autorem książek
„ Zróbcie wszystko cokolwiek Wam powie”, „Za Tobą do pełni życia. Droga Krzyżowa dla młodzieży”, „Jezus moją drogą do szczęścia. Adoracje eucharystyczne dla młodzieży.”

Szkolenie odbędzie się w Seminarium Duchownym  w Częstochowie, ul. św. Barbary 41, w dniach 12 – 13 września 2015 r. rozpoczęcie w sobotę o godz. 8.00 , zakończenie w niedzielę ok. godz.13.00  Nocleg organizujemy sobie we własnym zakresie. Zapewniamy dwa obiady oraz kawę i herbatę (w sobotę i niedzielę). Całkowity koszt szkolenia wynosi 100 zł obowiązuje wszystkich bez względu na częściowe rezygnacje. Osoby uczestniczące otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 września. Będziemy wspólnie przeżywać Eucharystię w sobotę o godz. 12.00  i w niedzielę o godz. 8.00

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane siostry.

Zgłoszenia prosimy kierować do Sekretariatu Konferencji Wyższych Przełożonych Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych pocztą elektroniczną na adres: s.p2@wp.pl lub telefonicznie: 696 688 110 z uwzględnieniem następujących informacji, które są konieczne do zaświadczeń:

 karta zgłoszeniowa

Zgłoszenie na szkolenie w terminie  12 – 13  września 2015r.

Nazwisko …………………………….…………………….. imię ……………………………………..…….

Data i miejsce urodzenia ………………………………………………….………………….…………….

Dokładny adres pocztowy …………………………………………….…………….……………………..

e-mail ……………………………………………………………………………………………………………

Oficjalna Nazwa Zgromadzenia ………………………………………………………..………………….

Czy Siostra uczestniczyła w szkoleniu w ubiegłym roku ? …………………..…………………………

W razie niemożności mojego uczestnictwa, zobowiązuję się znaleźć osobę, która weźmi udział w szkoleniu.

W imieniu sekcji  wychowawczo-nauczycielskiej
– przewodnicząca    s. Leonarda Brzozowska